Oslo


Arca Treningssenter
Kjersti Hammershaug
Adresse: Østensjøveien 32, 0667 Oslo Oslo
Tlf: 452 89 204
E-post: k.hammerhaug@hotmail.com

Arca Treningssenter/ Bislett Bad
Mari Steinkjer Øyen
Adresse: Oslo
Tlf: 995 69 228
E-post: mari.soyen@hotmail.com

Barrys Bootcamp
Linda Welde Hagen
Adresse: Parkveien 29, 0350 Oslo
Tlf: 936 86 666
E-post: linda.welde@hotmail.com

Best Helse
Tiina Toikka
Adresse: Kongsveien 104, 1177 Oslo
Tlf: 951 12 042
E-post: tiina@bestnordstrand.no

Best Helse
Marte Knutsson
Adresse: Kongsveien 104, 1177 oslo
Tlf:
E-post: marte.knutsson@idretthelse.no

Best Helse
Helene Auensen
Fysioterapeut
E-post: helene.auensen@gmail.com

Best Helse Nordstrand
Eline Rødahl Olsen
Adresse: Kongsveien 104, 1177 Oslo
Tlf: 481 93 817
E-post: Elineols@gmail.com

Cum Cura AS
Sigrid Marianne Figenschou Nøttum
Adresse: Finnhaugveien 4, 0760 Oslo
Tlf: 480 01 879
E-post: marianne@cumcura.no

Elixia Ringnes Park
Sindre Remman
Adresse: Sannergata 6b, 0557 Oslo
Tlf: 905 72 632
E-post: slapmehfs@hotmail.com

Elexia Lambertseter
Michelle Larsen
Adresse: Cecilie Thoresensvei 19, 1153 Oslo
Tlf: 452 71 307
E-post: larsen.michell@gmail.com

Elixia Linderud
Trine B. Løvlid
Adresse: Tråkka 14, 0774 Oslo
Tlf: 480 51 122
E-post: trine_bl@hotmail.com

EVO, Røa
Elisabeth Rustad Edvardsen
Adresse: Vækerøveien 203, 0751 Oslo
Tlf: 408 58 728
E-post: elisabeth@byggetek.no

Holten institutt og trening 
Lene Harstad
Adresse: Sandakerveien 59, 0477 Oslo
Fysioterapeut
E-post: lenebh@holteninstitutt.no

Hospice Lovisenberg
Unni Vidvei Nygaard
Adresse: Geitmyrsvn. 45, 0455 Oslo
Tlf: 909 23 879
E-post: unnivn@hotmail.com

Idrettens Helsesenter
Kristin Dovran
Fysioterapaut
E-post: kristin.dovran@gmail.com

Myrens Sportssenter
Anne Henrikke Jacobsen Severeide
Adresse: Sandakerveien 24c, Torshov, 0473 Oslo
Tlf: 926 89 066
E-post: ajsevereide@hotmail.com

Nasjonalforeningen for folkehelsen
Silje Fimreite
Adresse: Postboks 7139, Majorstua, 0307 Oslo
Tlf: 971 97 810
E-post: s_fimreite@hotmail.com

Nordre Aasen bo og rehabiliteringssenter
Karoline Johannessen
Deltidsansatt, 
Student ved NIH, fysisk aktivitet og helse,  
41853219
E-post: karoline-johannessen@hotmail.com

Optimal Klinikk
Katrine Skrede
Adresse: Thereses gate 31, 0354 Oslo
Tlf: 901 83 045

Oscar lokalmedisinske senter
Johanna Kirkengen Espe
Adresse: Oscarsgate 36B, 0258 Oslo
Tlf: 23 42 50 04
E-post: johanna.k.espe@bfr.oslo.

Oslo Idrettssenter
Marius Haugerud
Olaf Helsets Vei 5K 0694 Oslo.
Fysisk trener 
41649026
E-post: marius@osloidrettssenter.no

Oslo kommune
Mette Veronica Meling
Tlf:97062745


Pusterommet Ullevål og Sagene Frisklivssentral
Ingvild Vernum Amundsen
Adresse: Kirkeveien 166, 0450 Oslo
Tlf: 959 68 630
E-post: kaiamu@ous-hf.no; ingvild.amundsen@bsa.oslo.kommune.no

Pusterommet Radiumhospitalet
Liv Grethe Kjellsen
Adresse: Ullernshausseen 70, 0379 Oslo
Tlf: 474 16 851
E-post: livgrethekjellsen@gmail.com

Radiumhospitalet 
Runhild Rabe Selvåg
Ullernchausseen 70, 0379 Oslo
Fysioterapeut
E-post: runhildrabe@yahoo.no

Radiumhospitalet
Irma Zajmovic
Adresse: Ullernschausseen 70, 0379 Oslo
Tlf: 936 06 775
E-post: irmzaj@ous-hf.no

Radiumshopitalet 
Anders Stivold
Adresse: Ullernshausseen 70, 0379 Oslo
Tlf: 22 93 59 75
E-post: anstiv@ous-hf.no

Radiumhospitalet 
Anette Engh
Adresse: Ullernchausseen 70, 0379 Oslo
Fysioterapeut
E-post: anette_engh@hotmail.com

Radiumhospitalet, Fysioterapeut Raskere tilbake  
Marie Granheim
Avdeling for klinisk service, Kreftklinikken
Tlf. 22935472
Adresse: Ullernchausseen 70, 0379 Oslo
E-post: granhe@ous-hf.no

Radiumhospitalet, fysioterapiavd./ SATS Vinderen
Emelie Wittusen
Adresse: Oslo
Tlf: 413 41 626
E-post: emeliewittusen@hotmail.com

Raskere tilbake, Radiumhospitalet
Ingvild Johanne Torbal Udenæs
Adresse: Oslo
Tlf: 920 35 593
E-post: ingvild81@hotmail.com

Raskere tilbake, Radiumhospitalet
Hanne Akselsen Ringdal
Adresse: Ullernshausseen 70, 0379 Oslo
Tlf: 911 48 309
E-post: haake@ous.hf.no

Rikshospitalet, Kreftflinikken. Avdeling for lungekreft og ØNH kreft og  Pusterommet, Ullevål Sykehus
Malene Omland
Fysioterapeut
E-post: maeoml@ous-hf.no

SATS Nationalteateret
Lill-Kristin Gundersen
Adresse: Ruseløkkveien 6, 0215 OSLO
Tlf: 99164607
E-post:lill-kristin.gundersen@satselixia.no 

SATS Sagene
Monika Halvorsen
Adresse: Pontoppidons gate 7, 0462 Oslo
Tlf: 902 53 767
E-post: monika_halvorsen_94@hotmail.com

Sentralstasjonen Fysioterapi og Manuellterapi 
Kristin Skeie Hagen
Adresse: Storgata 10B, 0155Oslo
Fysioterapeut
E-post: kristin@sfm.as

STERK - Helse, trening og kompetanse
Dan Skjolden
Personlig Trener
E-post: dan@sterkhelse.no

STERK - Helse, trening og kompetanse
Sigrun Hoen
Adresse: Peter møllers vei 5, 0585 OSLO
Tlf: 952 87 579
E-post: sigrun.hoen@gmail.com

Stovner frisklivs- og mestringssenter
Todor Mladenov
Adresse: Ole Brumms vei 1, 0979 OSLO
Treningsveileder
E-post: mladenov.todor@gmail.com

TrenerSjukt Sprek 
Eline Granne Andresen
Adresse: Oslo
Tlf: 932 97 570
E-post: eline-andresen@hotmail.com

Ullevål og Tåsen Fysioterapi og Trening AS
Mette Karlsen
Adresse: Kaj Munks vei 41 B. 
Tlf. 22 02 11 80. /Tlf: 952 71 092
E-post: mette.karlsen@ullevaltasen.no

Vilje Trening AS
Rikke Charlotte C Rynning
Adresse: Sagene, Oslo
Tlf: 909 89 534
E-post: vilje.trening@gmail.com

Anders Larsen
Oslo/Stavanger
Aktiv Instruktør
97595248
E-post: andersl_1992@hotmail.com

Andrea Jensen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 976 72 837
E-post: jensen_gl18@hotmail.com

Andrea Madland
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 977 73 192
E-post: andrea_madl@hotmail.com

Anne Birkedal Nordhaug
Adresse: Oslo
Tlf: 922 61 493
E-post: annebirkedal@hotmail.com

Anne Gro Schiefloe
Adresse: Vækerøveien 207, 0751 Oslo
Tlf: 994 95 350
E-post: annegro.schiefloe@gmail.com

Askild V. Larsen
Adresse: Oslo
Tlf: 976 07 364
E-post: rabababau@gmail.com

Brigitte Mondaca
Adresse: Gruvelia 4, 0957 Oslo
facebook.com/brigitteescobarmondaca/
Tlf: 93428712
E-post: bmon-es@online.no

Camilla Aalkjær
Adresse: Olav M. Troviksvei 2, 0869 Oslo
Tlf: 484 63 964
E-post: camillaaalkjaer@hotmail.com

Charlotte Jakobsen
Adresse: Trondheimsveien 178, 0570 Oslo
Tlf: 909 33 744
E-post: charjako@gmail.com

Christian Arnesen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 452 73 450
E-post: christianarnesen88@gmail.com

Elin Gjevre Haugen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 414 17 526
E-post: elingjevre.haugen@hotmail.com

Eline Myhrvold Bjerke
Tlf: 99372440
E-post: elinembjerke@gmail.com

Fabian Andreas Andersen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 916 03 077
E-post: posilvadin@hotmail.com

Grethe Rønningen
Oslo
Tlf: 906 76 454
E-post: grethe.ronningen@egmont.no

Gry Ekeberg Bodin
E-post: gryebo@hotmail.com

Guro Pettersen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 481 19 542
E-post: Guro.pettersen@live.no

Hedda Thormodsen
NIH
Adresse: Oslo/Bergen/Sund
Tlf: 968 86 635
E-post: heddo_007@hotmail.com

Henriette Berg Nordmoen
Sagene
Adresse: Oslo
Tlf: 907 45 770
E-post: hnordmoen@gmail.com

Hilde Stang
NIH
Adresse: Oslo/Sarpsborg/Tønsberg
Tlf: 992 39 941
E-post: Hildestang@live.no

Håvard Andersen
Adresse: Krebsgate 7b, 0478 Oslo
Tlf: 906 26 088
E-post: haavard.andresen@hotmail.com

Ida Suzanne Mjølner
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 478 57 424
E-post: ida_suzanne@hotmail.com

Ingvild G. Sagbakken
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 913 86 258
E-post: ingvild_gs@hotmail.com

Isabell Næss
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 990 48 422
E-post: isabeeel.n@hotmail.com

Jannicke Haug
Oslo
Aktiv instruktør
99405430
E-post: jannickehaug@me.com

Jon Wisnes Rødland
Adresse: Almeveien 8a, 0855 Oslo
Tlf: 978 83 392
E-post: jonwiro89@hotmail.com

Kamilla Håkensen
Adresse: Ivan Bjørndalsgate 1, 0477 Oslo
Tlf: 986 32 701
E-post: kamillahaakensen@gmail.com

Karina Wathne
Adresse: Oslo
Tlf: 482 43 144
E-post: wathnek@hotmail.com

Katrine Melkild Hovi
Adresse: Oslo
Tlf: 481 59 637
E-post: katrine_kmh@hotmail.com

Kristine Ringsjø Tufte
Oslo 
98448365
E-post: kr.tufte@hotmail.com

Lisa M. Thomassen
lisa_thomassen@hotmail.com

Malin Ekeberg
Adresse: Trondheimsveien 170, 0570 Oslo
Tlf: 902 28 580
E-post: malle_handball@hotmail.com

Mari Offenberg
NIH
Adresse: Oslo/Sandefjord
Tlf: 950 36 185
E-post: mari-1511@hotmail.com

Marius Auensen
Adresse: Oslo
Tlf: 988 19 835
E-post: mauensen@gmail.com

Marthe K. Jensen
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 415 06 575
E-post: jensenmarthe@hotmail.com

Nikita Murphy
Adresse: Mariboes gate 7, 0183 Oslo
Tlf: 995 80 661
E-post: nikitamurphy@hotmail.com

Pia Thorsdatter Blomdal
Oslo
95867340
E-post: pia.blomdal@gmail.com

Rachel Muff Husøy
NIH
Adresse: Oslo/Kongsberg
Tlf: 938 97 674
E-post: muff.rachel@gmail.com

Sanna Grydeland
NIH/Oslo
Tlf: 48253970
sannagrydeland@hotmail.com


Silje Sveen
Wilhelmsgate 5a, 0168 Oslo
Fysioterapeut
E-post: svesil@hotmail.com

Sissel Smaller
Adresse: Oslo
Tlf: 951 02 063
E-post: sisselsmaller@mac.com

Sunniva Fredrikstad Kronvold
Adresse: Oslo
Tlf: 94277228
E-post: sunniva_fk@hotmail.com

Stian Dahle
Adresse: Oslo
Tlf: 482 61 679
E-post: sdahle@hotmail.com

Tone Hanstad
Tlf:91336703
E-post:tone.hanstad1@gmail.com

Vegard Gammelsrud 
Tlf.: 936 72 147
E-post:vegard_gam@hotmail.com 

Vibeke Klungerbo
NIH
Adresse: Oslo/Nøtterøy
Tlf: 400 83 132
E-post: klungerbo@hotmail.com

Vetle Aa Svarstad
NIH
Adresse: Oslo
Tlf: 959 43 757
E-post: vetleaarsvoll@gmail.com

Øyvind Rossvoll
Adresse: John Colletts allé 79, Oslo
Tlf: 993 75 498
E-post: rossvoll_11@hotmail.com